Ş
  >

  Sık Sorulan Sorular

  Evet, Binanızın Niteliği Değil Ruhsatlı Olup Olmadığı Önemli. Örneğin Bir Fabrikanın Çatısı İçin de Başvuru Yapılabilir Bir Evin Çatısı İçin de.

  GES Maliyetleri İle İlgili Piyasada Birçok Söylenti Ve Fiyat Bandı Dolanmakta. Fakat Bizim Size Tavsiyemiz Söylentileri Değil Nihai Maliyete En Yakın Maliyet Çalışmalarını Dikkate Almanız. Çünkü Her Sistemin Şartları Farklıdır. Bunun İçin de Firmamız İle İletişime Geçerek Çatı ve Sitesm Detaylarını Bildirip Firmamızın Yapacağı Ön-Fizibilite Çalışmasından Çıkan Maliyetleri Öğrenebilirsiniz.

  Bununla İlgili Kabaca Bilgilerden Ziyade Firmamızla İletişime Geçerek Detaylı Bilgileri Öğrenmenizi Tavsiye Ederiz.

  Evet, İlk Aşamadan Son Aşamaya Kadar Hizmetlerimiz Mevcut. Detaylı Bilgi İçin 'Hizmetlerimiz' Kısmını İnceleyebilirsiniz.

  Su Sızıntısının Bir Çatının En Büyük Düşmanlarından Biri Olduğunun Bilincindeyiz. Bu Nedenle Çatıda Montaj İşçiliği Yapılırken Azami Dikkat İle Çalışmakta Ve Su Girme İhtimalini Yok Denecek Kadar Aza İndirmeye Yönelik Aparatlar Kullanmaktayız. 

  Evet, Tarımsal Sulama Kısmımız da Var. Daha Detaylı Bilgi İçin 'Ürünler' Sekmesinin 'Tarımsal Sulama' Kısmına Göz Atabilirsiniz.

  Evet, Bahsettiğiniz Tarzda Yerler İçin Akülü Off-Grid Solar Paketlerimiz Bulumakta. Detaylı Bilgi İçin 'Ürünler' Sekmesinden 'Hazır Solar Paketler' Kısmına Göz Atabilirsiniz.

  ÇAĞRI MEKTUBU ALMAK İSTİYORUM